Jak zlepšit erekci přírodní cestou? 4 nejlepší bylinky

Mnoho mužů se nechce při podpoře sexuality uchylovat k lékům, které se vydávají stejně pouze na předpis. Občasné potíže s dosažením a udržením erekce, které mohou souviset například se stresem, dovedou zažehnat i některé bylinky. Víte, které to jsou?

jak zlepšit erekci bylinky

Naši předkové se museli uchylovat k bylinkám, protože neznali moderní léčiva, která máme k dispozici dnes. Na druhou stranu, někdy se nehodí jít na komára s kanónem. Z toho důvodu se mnozí vrací k moudrosti našich předků i dnes.

Jednou ze situací, kdy k tomu celkem často dochází, jsou občasné potíže se sexualitou a erekcí, které mohou snižovat kvalitu partnerského života. Erektilní dysfunkce je přitom celkem častá, mezi její hlavní spouštěče totiž patří stres, úzkost nebo negativní sebehodnocení.

Jaké bylinky by ve vybraném doplňku stravy pro muže neměly chybět? A co vám mohou vlastně nabídnout?

Navigace

💡 TIP: Srovnání TOP 10 přípravků na podporu erekce

✅ jaké přípravky opravdu obsahují účinné látky?
✅ test jejich účinnosti
✅ porovnání cena/výkon

Nejlepší bylinky na zlepšení erekce

bylinky na erekci

Maca peruánská

Jednou z bylinek, ke které se v poslední době upírá pozornost mnohých mužů, je maca peruánská, které se také občas říká peruánská viagra. Nejčastěji se proto přidává do doplňků stravy, jejichž cílem je podpora libida a sexuality.

Její užívání může mít pozitivní vliv především na muže, kteří trpí mírnou formou sexuální dysfunkce. Také se zdá, že může mít pozitivní vliv na kvalitu spermií, takže by z jejího užívání mohli těžit i pánové, kteří mají zájem o početí potomka.

Kotvičník zemní

Dalším “pánem na holení” je kotvičník zemní, o kterém se traduje mnoho věcí, včetně těch, které nejsou pravda. (Ne, kotvičník vám opravdu nepomůže podpořit váš sportovní výkon.) Na druhou stranu, v mnoha ohledech jde o opravdu zajímavou bylinku, která by mohla mít pozitivní vliv na atmosféru ve vaší ložnici.

Největším benefitem kotvičníku zemního je to, že podporuje libido, a tím pádem i chuť na sex. Také může mít pozitivní vliv na lepší uspokojení.

bylinky na zlepšení erekce

Šafrán setý

Šafrán setý známe z mnoha různých důvodů. V první řadě, pokud je něco hodně vzácné, říká se, že je toho jako šafránu. Šafrán je kromě jiného jedno z nejdražších koření na světě. (Správně, je ho totiž málo.) V neposlední řadě se z něj získává barvivo, které v minulosti sloužilo k barvení látek.

Co možná ale nevíte je to, že může mít pozitivní vliv na mužskou sexualitu. Tomuto vzácnému koření se dlouhodobě připisují afrodiziakální účinky. Také by vám měl pomoci podpořit dobrou náladu, což je pro udržování zdravého sexuálního života také celkem zásadní.

Ženšen pravý

Ženšen pravý se v Asii považuje za životabudič, který funguje snad na všechno. Kromě toho, že podporuje prokrvení penisu, měli byste mít i větší množství energie. Tu můžete využít jak v pracovním životě, tak v tom sexuálním.

U ženšenu si ale dávejte dobrý pozor na to, jaký kupujete. Některé doplňky stravy obsahují sibiřský nebo indický ženšen, což jsou technicky vzato úplně jiné rostliny. Z toho důvodu si vždy vybírejte přípravek, který obsahuje ženšen pravý, červený ženšen nebo korejský ženšen.

jak užívat bylinky na zlepšení erekce

Jak tyto bylinky užívat?

Na trhu existuje velké množství jednodruhových doplňků stravy, které obsahují pouze jednu z výše uvedených složek. Ačkoliv to není nutně špatně, mnohem vhodnější pro vás bude, když sáhnete po takových, které obsahují jejich komplex. Proč? Protože obsažené látky se v takových doplňcích stravy podporují navzájem.

Takové doplňky stravy na podporu sexuality a erekce jsou vhodné i pro dlouhodobé užívání. Díky praktickému balení si je navíc můžete brát i do práce a na cesty. Nezapomínejte ale na to, že je musíte užívat delší dobu a pravidelně.

Aby navíc nedocházelo k sabotáži vlastního úspěchu, neměli byste ignorovat ani nutnost změny životního stylu. Na erekci nemá dobrý vliv nadměrná stresová zátěž, nedostatek spánku, nulová pohybová aktivita, obezita a nezdravý jídelníček. Zapracovat můžete i na svém partnerském vztahu, protože i špatná atmosféra v něm může mít na poruchy erekce negativní vliv.

💡 TIP: Srovnání TOP 10 přípravků na podporu erekce

✅ jaké přípravky opravdu obsahují účinné látky?
✅ test jejich účinnosti
✅ porovnání cena/výkon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *