Srovnání TOP 10 nejsilnějších přípravků na podporu erekce

Jak rozeznat ty kvalitní od těch nekvalitních 

Při výběru preparátů na podporu erekce bychom měli hledět především na použité bylinky, neboť některé se vyznačují výrazně vyšší účinností. Pokud bychom měli být konkrétnější, tak doporučit můžeme zejména přípravky s  výtažky ženšenu, kotvičníku či maca .

Nejsilnější preparáty by měli obsahovat ženšen, kotvičník, macu i l-arginin. V našem srovnávacím testu jsme se proto zaměřili na tyto účinné látky a vzali v potaz poměr cena/výkon jednotlivých přípravků.

PořadíVýrobceKolik ze sledovaných účinných látek obsahuje?Počet tabletCenaCena/výkonCelkové hodnoceníKoupit
PREDATORUS®460769 KčVýborný ZOBRAZIT
Zerex®312720 KčVýborný ZOBRAZIT
Proerecta412599 KčChvalitebný ZOBRAZIT
4eJoy®324710 KčChvalitebný ZOBRAZIT
5Erexan315790 KčChvalitebný ZOBRAZIT
6Vimax2301 099 KčDobrý ZOBRAZIT
7EreX-24045890 KčDostačující ZOBRAZIT
8Clavin®228899 KčDostačující ZOBRAZIT
9ArginMax® Forte2901 250 KčDostačující ZOBRAZIT
10Argin-IN21001 290 KčDostačující ZOBRAZIT

Jaké účinky se u přípravků na podporu erekce hodnotí? 

Mezi nejdůležitější aspekty, dle nichž je možno tyto preparáty hodnotit a srovnávat, patří to, jak velký vliv mají na zlepšení erekce, zvětšení penisu a délku výdrže. Všechny tyto vyjmenované náležitosti jsou totiž nezbytné a klíčové pro vedení spokojeného sexuálního života.

Dále pak lze tyto přípravky srovnávat dle ostatních účinků, které tedy již nejsou nepostradatelné, nicméně zvyšují samotný prožitek ze sexu. Jde především o velikost jejich vlivu na posílení libida nebo toho, do jaké míry jsou schopny ovlivnit či zabránit předčasné ejakulaci.

Svou roli hrají i tradiční kritéria

Zásadní a tradiční kritérium výběru a srovnávání pak představuje cena. I když neplatí, že čím vyšší je, tak tím je kvalitnější i preparát, tak přesto se investice do přípravků na podporu erekce vyplatí. Ta se vám totiž mnohonásobně vrátí formou kvalitní erekce a skvělého sexu.

Často podceňovanou, leč vcelku důležitou věcí, která by mohla potencionálního zákazníka i odradit od koupě, pak představuje balení, jež by mělo být, co možná nejvíce diskrétní, neboť erektilní poruchy jsou stále pro většinu mužů velmi choulostivým tématem, o němž opravdu nechtějí dát nikomu cizímu vědět.