Zvětšení penisu

Délka přirození a možnosti jejího prodloužení se řeší snad již od pradávna. Obecně vzato penis dlouhý v erekci 13 centimetrů a více je v českých podmínkách považován normální, za malý pak lze označovat ten o délce pod 7,5 centimetrů. 

Zvětšení penisu aneb když na velikosti záleží

Nicméně nedostatečná délka nemusí být a ani není jediným důvodem, proč si muži nechávají prodlužovat penis. Zvětšit svůj pohlavní úd si tak může každý muž, na výběr má přitom z několikera možností, které podrobněji popisujeme na následujících řádcích. 

1. Přípravky na zvětšení penisu

Nejjednodušší, nejrychlejší a nejméně bolestivou cestu, jak takovéhoto zvětšení velikosti penisu dosáhnout představují přípravky určené speciálně a výhradně k tomuto účelu. Nicméně, ať už se jedná o tablety, kapsle, gely, krémy či mastičky, tak je třeba před jejich zakoupením důkladně prostudovat zkušenosti jejich uživatelů. Spousta z nich totiž nemá žádné účinky a penis neprodlouží ani o milimetr, dokonce některé z nich jej mohou i poškodit. 

💡 TIP: Srovnání TOP 10 přípravků na podporu erekce a zvětšení penisu

✅ jaké přípravky opravdu obsahují účinné látky?
✅ test jejich účinnosti
✅ porovnání cena/výkon

2. Gel na zvětšení penisu 

Jednu z možností, jak docílit zvětšení penisu představují speciální gely. I když, jak se to vezme, neboť takovéto gely nemají vědecky podložené důkazy o tom, že skutečně fungují. Proto bychom se je, i na základě názoru široké veřejnosti, nebáli označit za neúčinné. Dokonce existují případy, kdy došlo ke krátkodobému poškození penisu jejich uživatelů. 

Jediným průkazným účinkem těchto gelů je, že dokáží zesílit citlivost nervových zakončení, což zvyšuje prožitek ze sexu.  

3. Krém na zvětšení penisu

O krémech na zvětšení penisu platí totéž, co pro výše zmíněné gely, ty totiž pracují na podobném principu. Tudíž ani při používání krémů nemůžete čekat žádné pozitivní výsledky v oblasti prodloužení pohlavního orgánu, maximálně můžete očekávat zlepšení erekce či citlivosti. 

jak zvětšit penis

Jediná drobná odlišnost se tak týká konzistence, krémy jsou totiž obvykle hustší. Ty jsou složeny z vitamínů, minerálů, bylinek a hormonů, nicméně přesné složení žádný výrobce neudává 

4. Tablety na zvětšení penisu

Ze všech přípravků na zvětšení penisu se dají považovat tablety za nejvíce účinné, alespoň tedy dle příspěvků jejich uživatelů na rozličných internetových fórech a diskuzích, nicméně ani u nich nejsou odborně potvrzené žádné prokazatelné účinky 

Při jejich výběru je nutno používat především zdravý rozum a ověřit si předem, které tablety fungují a které nikoliv. Rovněž taktéž nemůžete očekávat prodloužení penisu o 5 centimetrů, jež někteří prodejci klamně slibují, realistický je totiž nárůst objemu a délky přirození o 1-2 centimetry maximálně. 

💡 TIP: Srovnání TOP 10 přípravků na podporu erekce a zvětšení penisu

✅ jaké přípravky opravdu obsahují účinné látky?
✅ test jejich účinnosti
✅ porovnání cena/výkon

5. Cviky

Cviky na zvětšení penisu skládající se z masáží, protahování a dalších technik jsou relativně účinným způsobem, jak docílit prodloužení přirození. K tomu dochází díky zlepšení prokrvení, což má krom jeho zvětšení za následek i kvalitnější a pevnější erekci, též i lepší prožitek ze sexu a výdrž. 

cviky na zvětšení penisu

Důležitá je ovšem pravidelnost opakování cviků a přesné dodržování předepsaných technik, protože jen tak lze dosáhnout požadovaného výsledku. 

Mezi nejznámější a nejvyužívanější cviky patří: 

  • Metoda točení 
  1. spojte palec s ukazováčkem a vytvořte z nich písmeno O
  2. uchopte žalud penisu
  3. 5x otočte po směru hodinových ručiček
  4. 5x otočte proti směru hodinových ručiček
  •  Protahování a třesení  
  1. spojte palec s ukazováčkem a vytvořte z nich písmeno O
  2. vytahujte penis směrem od těla do všech směrů
  3. udeřte penisem 15x do pravého a poté 15x do levého stehna

6. Pumpa 

Vakuové pumpy se řadí mezi erotické pomůcky. Skládají se z podtlakového válce, jenž je nasazován přímo na mužský pohlavní úd a odsávacího zařízení, které způsobuje snížení tlaku, což vede ke zvýšení krevního tlaku v penisu a následnému zlepšenému přítoku krve do topořivých těles.

Výsledkem tohoto procesu je krom kvalitní a pevné erekce i krátkodobé zvětšení penisu, způsobené právě zvýšeným přítokem krve. Dlouhodobé účinky vakuových pump nejsou lékařsky potvrzeny. 

7. Operace 

Chirurgické zvětšení penisu představuje většinou poslední možnost v případě, pokud všechny předcházející metody a přípravky selžou a kýžený efekt se ne a ne dostavit. Odborně se tomuto operativnímu zvětšení mužského pohlavního orgánů říká penoplastika, ta je prováděna povětšinou při celkové anestézii a průměrná doba trvání takovéhoto zákroku činí 2-3 hodiny, přičemž po operaci nezůstanou na penisu pacienta nápadné jizvy 

jak zvětšit penisu operace

Výsledkem je pak prodloužení přirození o 1,5 až 4 cm, záleží na původní délce úponu, kterou chirurg odhalí až během zákroku. Doporučená doba rekonvalescence je udávána v délce trvání 4 týdnů. Obrovskou a nespornou výhodou tohoto způsobu zvětšení penisu je pak to, že výsledek lze garantovat ve 100 % případů. 

💡 TIP: Srovnání TOP 10 přípravků na podporu erekce a zvětšení penisu

✅ jaké přípravky opravdu obsahují účinné látky?
✅ test jejich účinnosti
✅ porovnání cena/výkon