Podpora erekce: 5 účinných kroků

Muži si velmi zakládají na tom, aby byli sexuálně aktivní a výkonní. Někdy to ale nejde podle plánu, protože je může potrápit erektilní dysfunkce. Jelikož má negativní dopady na sebehodnocení a na kvalitu života, je důležité vědět, jaké existují druhy podpory erekce, které by vás mohly vrátit zase do hry.

podpora erekce

I když se o mužích říká, že jsou to vizuální stvoření, která se mohou oddávat sexuální aktivitě prakticky kdykoliv a kdekoliv, není to úplně pravda. Na erekci má negativní vliv vaše aktuální vnitřní rozpoložení, stres, zdravotní problém nebo nezdravý životní styl, takže může snadno dojít k selhání.

Vzhledem k tomu, že muži jsou na svou sexualitu velmi citliví, je pochopitelné, že pokud nedosahují nepsaných společenských kritérií, která v našich očích určují, kolik sexu by měl dospělý muž mít, problém s erekcí může způsobovat stud a pocit nepohody. V extrémních situacích to může dokonce přispět k tomu, že se muži začnou sexuálním aktivitám raději vyhýbat.

Navigace

💡 TIP: Srovnání TOP 10 přípravků na podporu erekce

✅ jaké přípravky opravdu obsahují účinné látky?
✅ test jejich účinnosti
✅ porovnání cena/výkon

Co způsobuje problémy s erekcí?

Problémy s erekcí jsou způsobeny širokou paletou faktorů. Některé z nich souvisejí s vaší psychikou, další jsou zase způsobeny nezdravým životním stylem a zdravotními problémy.

Ačkoliv příčin existuje hodně, mezi hlavní viníky můžeme namátkou zařadit například:

  • Cukrovku
  • Depresi
  • Obezitu
  • Problémy ve vztahu
  • Vyšší věk
  • Užívání tabákových výrobků

A mnoho dalších, včetně stresu, úzkosti, pocitu tlaku, který souvisí s předvedeným výkonem a podobně.

5 tipů na podporu erekce

podpora erekce bylinky

Bylinky

Přírodní podpora erekce tradičně souvisí s bylinkami, kterým se připisuje pozitivní vliv na libido, na dodání energie a na lepší prokrvení penisu. Vzhledem k tomu, že přírodní doplňky stravy na podporu erekce jsou k dostání i bez předpisu, mělo by jít o vaši první volbu.

Že je doplněk stravy dostatečně kvalitní poznáte podle toho, že obsahuje:

  • Macu peruánskou
  • Kotvičník zemní
  • Ženšen pravý
  • Šafrán setý

Vzhledem k tomu, že se tyto bylinky doplňují navzájem, určitě se vyplatí tuto kombinaci vyzkoušet.

Komunikace

Pokud s protějškem nedokážete hovořit o svých vztahových problémech a očekáváních, nemůžete se spoléhat na to, že budete mít dobrý sexuální život. Z toho důvodu se snažte pravidelně komunikovat a nastolit zdravější prostředí ve vztahu. Pokud je cesta nějakým způsobem zablokovaná, pomoci by vám mohla párová terapie, v jejímž průběhu byste se k sobě měli zase přiblížit.

Spánek

Kdo trpí spánkovou deprivací, ten žije v módu přežití. Je proto naprosto pochopitelné, že organismus utlumí potřebu provozovat sex, který sám o sobě vyžaduje velké množství energie. Z toho důvodu se snažte spát alespoň 7-9 hodin.

Omezení stresu

To samé platí i o stresu. Dlouhodobý stres způsobuje nejen nulové myšlenky na sex, ale i mnoho dalších problémů, které se mohou plně rozvinout až v budoucnu. (Například vysoký krevní tlak.) Z toho důvodu část svých povinností delegujte a osvojte si relaxační techniky, které vám pomohou si trochu ulevit od nahromaděného napětí.

Cvičení

Cvičení podporuje nejen tělesnou kondici, ale také zlepšuje náladu a podporuje chuť na sex. (Za předpokladu, že není příliš vysilující.) Kromě jiného, posilování má dobrý vliv na udržování normální hladiny testosteronu, což je pro sexuální život a spokojenost muže taktéž hodně zásadní.

Jak nyní postupovat?

Jelikož erekce občas selže skoro každému muži, podpořte svou sexualitu přírodními doplňky stravy na podporu výdrže, které obsahují výše zmíněné bylinky. Mnohdy to k obnovení spokojeného sexuálního života, spolu s dalšími drobnými změnami životního stylu, bohatě stačí.

💡 TIP: Srovnání TOP 10 přípravků na podporu erekce

✅ jaké přípravky opravdu obsahují účinné látky?
✅ test jejich účinnosti
✅ porovnání cena/výkon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *