PREDATORUS (recenze) – americká kvalita, která vám pomůže opět získat chuť k milování

Predatorus je dle slov jeho výrobce přípravkem, který z vás díky celé řadě přírodních účinných látek udělá v posteli zvíře. Tento doplněk stravy má totiž několikero blahodárných účinků, které budou mít pozitivní dopad na váš sexuální život, například díky němu dosáhnete pevnější a déle trvající erekce.

Predatorus recenze

Navigace

Účinky

Z testů vychází Predatorus jakožto  jeden z nejúčinnějších přírodních přípravků , mimo jiné i díky kombinaci a účinkům ženšenu, kotvičníku zemního, macy peruánské a l-argininu, z nichž je složen.

Hlavním účinkem tohoto doplňku stravy, který by se měl pro maximalizaci výsledného efektu užívat pravidelně každý den, je navození pevné a dlouhotrvající erekce, jež by se měla dostavit do 60 minut od požití 2 tobolek (doporučená dávka).

Mezi další výrobcem udávané účinky patří znatelné zvětšení penisu, a to až o 1 centimetr, k němuž dochází díky lepšímu prokrvení a aktivaci topořivých tělísek na maximum, a též i zvýšení plodnosti, způsobenému složkami, jenž zlepšují kvalitu a počet spermií včetně jejich pohyblivosti.

Osobní zkušenost potvrdila udávané účinky

Již nějaký ten pátek jsem měl problémy s pevností erekce a předčasnou ejakulací, a tak jsem se porozhlížel po jejich řešení, přičemž ze všeho nejvíce mě po přečtení recenzí na internetu oslovil právě Predatorus.

A zpětně musím říct, že to byla trefa do černého, protože ten zafungoval přesně tak, jak měl. Tudíž jej mohu jednoznačně doporučit, neboť díky němu se můj sexuální život o poznání zlepšil.

💡Dbejte na bezpečnost nákupu: Predatorus nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučuji kupovat v oficiálních e-shopech (často výhradních) distributorů nebo výrobců. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální přípravek. ✅ Oficiální eshop Predatorus

predatorus balení

Složení

Složení přípravku Predatorus je výhradně přírodní a ten tak neobsahuje žádné uměle přidané chemické látky, jež by mohly mít řadu negativních vedlejších účinků. Tento doplněk stravy na podporu erekce je vyráběn v USA, přičemž se jedná o kombinaci následujících 7 přírodních látek:

 • Ženšen pravý – patří k nejsilnějším afrodiziakům na světě
 • Extrakt z kotvičníku zemního – dokáže pozvednout sexuální apetit
 • Maca peruánská – zdroj síly, energie a vytrvalosti
 • L-arginin – má pozitivní vliv na krevní oběh
 • Ginkgo biloba – stará se o lepší prokrvení
 • Zinek – je nutný pro správnou tvorbu spermií
 • Vitamín E – pomáhá s reprodukcí

Cena a kde ho objednat?

Co se týče ceny tohoto preparátu, tak ta je ve srovnání s konkurenčními produkty obdobná a startuje již na částce 769 Kč. Celkem si můžete vybrat ze 3 variant balení, za sebe mohu jednoznačně doporučit tu největší, neboť jednak nejdéle vydrží, ale zároveň je i ekonomicky nejvýhodnější.

 • 60 tobolek – 1 ks PREDATORUS® (balení na 1 měsíc) – 769 Kč
 • 120 tobolek – 2 ks PREDATORUS® (balení na 2 měsíce) – 1 438 Kč (ušetříte 100 Kč) + doprava grátis
 • 180 tobolek – 3 ks PREDATORUS® (balení na 3 měsíce) – 1 990 Kč (ušetříte 317 Kč) + doprava grátis

Jedná se o ceny udávané na ✅ oficiálním e-shopu, ze kterého vám rovněž doporučím si přípravek Predatorus objednat, neboť zde jednak máte garantovánu 100% originalitu nabízených tobolek a krom toho nákup i doručení jsou zde naprosto diskrétní.

 

predatorus ochranná vrstva

Zkušenosti ostatních

Internetová diskuzní fóra a webové stránky týkající se porovnání preparátů na podporu erekce a zlepšení sexuální výkonosti jsou plná příspěvků uživatelů, kteří si již měli možnost na vlastní kůži vyzkoušet účinky přípravku Predatorus. Ty se převážně nesou v pozitivním duchu a jen potvrzují má slova o funkčnosti tohoto přípravku.

Z této široké škály příspěvků stojí za zmínku především 2 níže uvedené, které ostatní uživatelé považují za nejvíce relevantní a dají se tak brát jako ty nejlépe zachycující skutečné účinky. Jsou jimi:

„Objevil jsem v sobě ztracenou sílu. Nejde popsat slovy jakou mi to udělalo radost. Teď už si připadám jako na koni několik měsíců a nechci ty nepříjemné stavy vracet zpět.“  

Roman Voženílek, 67 let 

„Manžel na tohle nevěřil, ale mě to nedalo a pořídila jsem mu to já. Sice je to teprve 14 dnů, ale výsledky už rozhodně jsou. Petr (manžel) jenom září a nám to dalo nový svěží vítr do plachet. Díky!“  

Jana Marková, 53 let 

Další zdroje čerpaných informací:

12 reakce on “PREDATORUS (recenze) – americká kvalita, která vám pomůže opět získat chuť k milování

  1. Dobrý den, v takovémto případě raději doporučuji konzultaci s vaším praktickým lékařem.

 1. Dobrý den,tento přípravek se dá použít jednorázově před sexem,nebo je lepší to užívat jako doponěk stravy?

  1. Dobrý den, výrobce uvádí obě varianty. To znamená buď 60 minut před akcí nebo dlouhodobě. Já využíval obě varianty. Zpočátku denně, později spíše před akcí na podporu.

 2. Dobrý den, chtěl jsem se zeptat trpím předčasnou erekci a chci se zeptat jestli přípravek predatorus mi pomůže.

  1. Dobrý den, přesně na tento problém jsem si kupoval přípravek já a můžu potvrdit, že mi pomohl.

  1. Dobrý den, v případě, že máte diabetes, pak doporučuji pro jistotu konzultaci s praktickým lékařem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *